Увага! Увага! Увага!
Шановні учасники фестивалю "Миколай-Фест" онлайн 2020 та глядачі гала-концерту!
Ми готові оголосити результати конкурсу "Домівка Миколая".
Нижче наводимо інформацію про переможців по номінаціях.
Авторська творчість
1 місце - Родина Венгер (№80)
2 місце - Родина Палюх (№87) та родина Шкуропадьских (№20)
3 місце - Родина Онуфрієвих (№69)
Вокальна творчість
1 місце - Родина Гальперіних (№22)
2 місце - Родина Соляник (№94)
3 місце - Родина Рубан (№63)
Звернення до Миколая
1 місце - Родина Артьомових (№47)
2 місце - Родина Пшеничних (№100)
3 місце - Родина Василенко (№55)
Кіно/мультиплікація
1 місце - Родина Іщенко (№53)
2 місце - Родина Кругляк (№1)
3 місце - Родина Бабенко (№56)
Кулінарія
1 місце - Родина Пшеничних (№99)
2 місце - Родина Литвинових (№58)
3 місце - Родина Лагно (№33)
Лист до Миколая
1 місце - Родина Пшеничних (№36)
2 місце - Животворська Софія (№96)
3 місце - Родина Голик (№19)
Образотворче мистецтво
1 місце - Родина Роганових (№78)
2 місце - Олійниченко Дар’я (№2)
3 місце - Круголь Маргарита (№9) та родина Бондаренко-Морока (№29)
Прикладне мистецтво
1 місце - 7а клас (№98)
2 місце - Родина Пшеничних (№46)
3 місце - Родина Мохначових (№77)
Родинні звичаї
1 місце - Родина Хуторних (№39)
2 місце - Родина Журавські, Межетіта (№21)
3 місце - Родина Карватюк-Гріщенко (№31)
Фантазія
1 місце - Родина Романенко (№67)
2 місце - Родина Роганових (№79)
3 місце - Родина Довгі (№52)
Фотографія
1 місце - Українська суботня школа Калина (Валга) (№91)
Вітання учасникам і глядачам
00:11 Лариса Житник – організатор Миколай-Фест, член правління українського земляцтва Сілламяе «Водограй» (Естонія)
00:54 Едуард Одинець – представник Міністерства Культури Естонії
03:31 Алла Кендзера – член секретаріату товариства зв’язків українців за межами України «Україна-Світ»
04:33 Валерія Левківська – член секретаріату товариства зв’язків українців за межами України «Україна-Світ», етнолог, майстриня
5:00 Раїса Сеннікова – заступник директора Національного Музею Літератури
1:50:21 Мар’яна Беца – посол України в Естонській Республіці
мінація «Авторська творчість»
06:21 #20 Родина Шкуропадських (Катерина - 6Г, Броварська ЗОШ I-III ст. №9)
07:03 #44 Родина Астапенко (Іван - 7 років, Наталія, Сергій), вірш «Побажання», малюнок «Найкращі подарунки від Святого Миколая»
07:30 #69 Родина Онуфрієвих (Вікторія - 15 років, сестри Ліза, Юля), вірш
08:44 #80 Родина Венгер (Дарина - 5 клас, Броварська БСШ №5), казка «Куди летять хмари?»
13:57 #87 Родина Палюх (Денис, Катерина, Олег), вірш «Лист до Святого Миколая»
14:21 #88 Родина Сизових (Матвій - 5 років, Яна, Артем), вірш «Святий Миколай»
мінація «Вокальна творчість»
14:46 #22 Родина Гальперіних (Саша - 7 років, Поліна - 5 років), «Миколай, подарунки роздавай»
16:08 #25 Слов’яночка (зразковий художній колектив, театр народної пісні), «Ой, пішла зима в танок»
17:47 #38 Родина Трібель (Вікторія - 5 років, Олена, Олег)
19:15 #63 Родина Рубан (Інна, Валентина родинний дует мати-донька), «Я в середу Народилася»
20:34 #74 Родина Мохначових (Божена – 6 років, Олена, Валентин), «Нічка-чарівничка»
21:42 #81 SunRise (ансамбль естрадного вокалу), «Святий Миколай»
23:29 #82 Родина Бахметових (Віола - 10 років, Світлана), «Зима»
25:02 #93 7А клас, Броварська ЗОШ I-III ст. №9, пісня до Святого Миколая
26:26 #94 Родина Соляник (Назарій – 11 років, Тарас – 7 років, Олеся, Петро)
27:38 Номінація «Звернення до Миколая»
27:40 #30 Родина Главацьких (Діана – 3 роки, Аліна, Андрій)
28:05 #37 Родина Середюк (Костянтин – 3 роки, Наталія, Тарас)
28:35 #42 Родина Ящук (Олександр – 7 років, Антоніна, Антон)
29:26 #47 Родина Артьомових (Олена – 9 років, Марія), «Найзаповітніші мрії»
30:29 #49 Родина Федорченко (Марія – 8 років, Юлія)
32:00 #51 Родина Литвяк (Максим – 8 років, Наталя, Олександр), «Святий Миколай – до нас завітай»
32:37 #55 Родина Василенко (Анатолій – 8 років, Інна, Федір), «Я вірю в чудеса»
33:29 #57 Родина Поплавських (Анастасія – 13 років, Софія, Вікторія)
35:03 #71 Hlib Sil News (студія журналістики центру національно-патріотичного виховання, учні школи №3, Бровари)
37:38 #73 Родина Довгі (Владислав – 9 років, Ганна, Руслана, Валентин), «Їде, їде Миколай»
38:22 #90 Родина Левченко-Куриленко (Соломія – 3 роки, Анна, Андрій)
40:12 #100 Родина Пшеничних (Олександр – 3 роки, Михайло – 5 років, Ольга, Сергій)
мінація «Кіно/мультиплікація»
40:50 #1 Родина Кругляк (Станіслав, Святослав, Юлія, Сергій), легенда про Святого Миколая
42:36 #53 Родина Іщенко (Георгій – 1 клас, Олександра – 6 клас, Людмила, Михайло)
44:05 #56 Родина Бабенко (Давид – 10 років, Ольга, Тетяна, Ростислав), «День Святого Миколая в сім’ї Бабенко»
45:43 #60 Родина Чеченєвих (Анна – 11 років, Наталія), «Миколай до нас поспішає»
мінація «Кулінарія»
46:27 #3 Родина Шульженко (Каріна – 4 клас, Ірина)
47:55 #33 Родина Литвинових (Єлізавета – 3 роки, Анастасія, Ігор)
49:28 #58 Родина Лагно (Григорій – 8 років, Анна), «Святкові смаколики»
51:22 #68 Родина Анісових (Анна – 13 років, Ігор – 9 років), імбирні пряники
53:04 #70 Родина Романченко (Варвара - 3 роки, Віка, Наталя), медово-імбирні пряники
54:08 #72 Родина Величко-Скиба (Сніжана – 10 років, Анна), медово-імбирне печиво
55:08 #86 Родина Логвиненко (Іван – 2 роки, Анастасія – 6 років, Софія – 11 років, Юлія, Іван), «Пряник»
55:49 #95 Іванчук Анастасія – 12 років, Броварська ЗОШ I-III ст. №9
58:18 #97 Скрябіна Анастасія – 11 років, Броварська ЗОШ I-III ст. №9
59:19 #99 Родина Пшеничних (Олександр – 3 роки, Михайло – 5 років, Ольга, Сергій)
Номінація «Лист до Миколая»
01:00:44 #19 Родина Голик (мопсик Кекс і Леся)
01:01:33 #24 Родина Боднарчук (Степан, Владислав)
01:03:18 #34 Родина Сердюк (Анна – 6 років, Маргарита, Євгеній)
01:03:50 #36 Родина Пшеничних (Олександр – 3 роки, Михайло – 5 років, Ольга, Сергій)
01:05:20 #48 Родина Дрьоміних (Дар’я – 9 років, Яна), «Секретики»
01:06:40 #50 Родина Шевель (Ілля – 8 років, Анна), «Завітай, Миколай!»
01:07:40 #54 Родина Бабієнко (Владислава – 13 років, Тетяна, Ярослав), «Лист до Миколая»
01:09:35 #61 Клуб Культура (Броварський міський клуб)
01:11:40 #64 Родина Мартинюк (Ярина – 11 років)
01:12:53 #65 Родина Телешевих (Сергій – 14 років, Андрійко)
01:14:52 #66 Родина Теличко (Анастасія – 11 років, Миколайчик, Ольга)
01:15:42 #75 Родина Мохначових (Божена – 6 років, Олена, Валентин)
01:15:52 #85 Родина Петенко-Урєкіних (Анна – 13 років, Тетяна, Сергій)
01:16:18 #96 Животворська Софія – 11 років, Броварська ЗОШ I-III ст. №9
Номінація «Образотворче мистецтво»
01:17:54 #2 Олійниченко Дар’я – 11 років, Броварська ЗОШ I-III ст. №9
01:19:08 #4 Родина Карпенко (Андрій – 10 років, Ірина), «Святий Миколай»
01:19:22 #6 Бабанська Дар’я, 8 років
01:19:26 #9 Круголь Маргарита, 8 років
01:19:32 #10 Дулінова Поліна, 8 років
01:19:39 #18 Шуваєва Софія, 8 років
01:19:45 #17 Щербаченко Дмитро, 8 років
01:19:52 #7 Калашник Максим, 8 років
01:19:56 #8 Гурінович Максим, 8 років
01:20:02 #11 Трунов Микита, 8 років
01:20:09 #12 Сєнцова Ярослава, 8 років
01:20:15 #13 Овсяннікова Ангеліна, 8 років
01:20:22 #14 Салова Анастасія, 8 років
01:20:26 #15 Туник Ольга, 8 років
01:20:36 #16 Кузьменко Кіра, 8 років
01:20:40 #26 Родина Господарь (Анна – 12 років, Тетяна), «Подорож Святого Миколая»
01:22:03 #29 Родина Бондаренко-Морока (Ксенія – 5 років, Галина, Дмитро)
01:23:20 #32 Родина Коваленко (Марк – 3 роки, Маргарита, Євгеній)
01:24:58 #40 Родина Фещенко (Аня – 7 років, Оксана, Артем), «Миколаю, Миколаю, всі на тебе ми чекаєм»
01:25:23 #43 Родина Лозовик (Денис – 6 років, Катерина, Михайло), «Святий Миколай»
01:25:48 #59 Родина Сиволапенко (Марія – 10років, Софія – 13 років), «Молитва»
01:26:04 #76 Родина Мохначових (Божена – 6 років, Олена, Валентин), «Нічка-чарівничка»
01:26:14 #78 Родина Роганових (Аліса – 5 клас, Броварська спеціалізована школа №5)
01:26:24 #83 Родина Логвиненко (Іван – 2 роки, Анастасія – 6 років, Софія – 11 років, Юлія, Іван), «Святий Миколай»
01:27:04 #84 Родина Петенко-Урєкіних (Анна – 13 років, Тетяна, Сергій)
Номінація «Прикладне мистецтво»
01:28:11 #5 Родина Карпенко (Андрій – 10 років, Ірина), «Сніговий Ангел»
01:28:20 #27 Родина Бабій-Криницьких (Лев – 9 років, Сніжана – 12 років, Аліса) об’ємна іграшка «Миколай»
01:28:47 #28 Родина Андріканіс (Софія – 5 років, Наталя, Ігор)
01:29:59 #45 Родина Мусієнко (Єлизавета – 8 років, Ольга, Віталій), «Новорічний віночок»
01:30:58 #46 Родина Пшеничних (Єлісей– 7 років, Тихон – 10 років, Ірина, Валерій), «Санчата для Святого Миколая»
01:32:28 #62 Родина Бацура (Карина – 13 років, Тетяна, Сергій), «Хатинка Святого Миколая»
01:32:38 #77 Родина Мохначових (Божена – 6 років, Олена, Валентин), ялиночка, підсвічник, свічка, місяць, янголятко, листівка.
01:32:48 #89 Родина Ковтуновських (Екатерина – 7 років, Анастасія – 10 років, Наталія), «Янголята»
01:33:32 #92 Родина Погорєлових (Вікторія, Інна)
01:34:55 #98 7А клас, Броварська ЗОШ I-III ст. №9, пісня до Святого Миколая, «Серветки на Миколая»
Номінація «Родинні звичаї»
01:36:36 #21 Родина Журавські, Межетіта (Аліна – 13 років, Анна – 14 років, Броварська ЗОШ I-III ст. №9) «Про вареники всьому світу»
01:38:04 #23 Родина Бу Шдід (Оскар – 12 років, Глорія – 14 років, Олена) «Радість свята в його очікуванні»
01:39:34 #31 Родина Карватюк-Гріщенко (Ульяна – 5 років, Ольга, Володимир) «В очікуванні чуда»
01:41:06 #35 Родина Попичко (Софія – 5 років, Юлія, Анатолій)
01:42:52 #39 Родина Хуторних (Єва – 5 років), імбирне печиво, будиночок Миколая та лист для Святого
01:44:20 #41 Родина Шиліних (Сергій – 8 років, Вікторія – 18 років, Наталія, Юрій), відео-замальовка «Свято Миколая»
01:45:47 Номінація «Фантазія»
01:45:50 #52 Родина Довгі (Владислав – 9 років, Ганна, Руслана, Валентин), композиція «Пробудження»
01:46:37 #67 Родина Романенко (Марія – 5 клас, Юлія)
01:48:39 #79 Родина Роганових (Аліса – 5 клас, Броварська спеціалізована школа №5)
Номінація «Фотографія»
01:49:26 #91 Недільна школа м.Валга «Калина»До участі запрошуються українські родини з Естонії, України та інших країн, без обмежень за віком чи країною проживання! Єдина умова – творчість має бути родинною.
Що треба, аби взяти участь у конкурсі?
Номінації конкурсу «Домівка Миколая» Миколай-Фест онлайн 2020
Гала-відео буде опубліковано на сторінці земляцтва https://www.facebook.com/vodograi.estonia , у групі земляцтва https://www.facebook.com/groups/sillamaevodograi та на сайті http://vodograi.ee/ у вечір 19 грудня на Святого Миколая.
Голосування за переможців буде проходити на сторінці земляцтва ( https://www.facebook.com/vodograi.estonia ) у коментарях під гала-відео до 26-го грудня.
Призи родинам-переможцям буде надіслано поштою.
До призового фонду входять: настільна гра для всієї родини «Пацьорки», солодкі та різдвяні
призи.
Додаткова інформація про конкурс за адресою vodograi.estonia@gmail.com
або у коментарях на Facebook
під
постами.